extruze

Dlouhodobou specializací naší společnosti je výroba vícevrstvých bariérových fólií s vysokými užitnými vlastnostmi.
Extruze těchto fólií probíhá na několika linkách. Nejmodernější devítivrstvá linka s inovativním chlazením vodou nám umožňuje vyrábět bariérové fólie s vysokou transparentností a nízkou tloušťkou, což má významný ekologický rozměr.

flexotisk

Naše nejmodernější flexotiskové linky nám umožňují dosahovat donedávna jen těžko představitelné kvality tisku. Potiskneme různé druhy materiálů v lesklém nebo matném provedení, včetně možnosti následného lakování.

Ochotně Vás provedeme celým tiskovým procesem, od zpracování grafiky až po samotný tisk.

Laminace

Na základě znalosti používaných materiálů, mnohaletých zkušeností a přání zákazníků, zajistíme potřebné vlastnosti vyráběných fólií. Ať již se jedná o požadavky na mechanické, bariérové, optické, designové nebo např. vysokou teplotní odolnost fólií.
Laminujeme rozpouštědlovou i bezrozpouštědlovou technologií.

řezání

Celý proces výroby fólií finalizujeme na řezacích linkách, zde, podle přání zákazníků, dáváme fóliím požadované rozměry. Manipulaci a kompletaci návinů nám ulehčují robotické prvky.

konfekce

Proces výroby fólií může být zakončen výrobou sáčků. Celá škála konfekčních linek nám umožňuje vyrábět široký sortiment sáčků mnoha typů, materiálového složení, doplněné různými prvky, podle přání zákazníků. V naší produkci jsou jednoduché ploché sáčky, stojací sáčky typu doypack, ale také sáčky bag-in-box na tekutiny. Rádi Vám doporučíme vhodné materiálové složení a poradíme ohledně potisku, provedení i aplikace.
Náš standardní sortiment sáčků je k dispozici na našem e-shopu.