Obaly pro

Masné výrobky

Vyrábíme obalové materiály pro balení chlazeného masa, mraženého masa, polotovarů a všech typů masných výrobků včetně balení krájeného sortimentu.
Nejčastěji používanými fóliemi v provedení s potiskem nebo bez potisku jsou vysoce a středně bariérové fólie, lamináty, ploché bariérové i nebariérové sáčky, dále také teplem smrštitelné sáčky a tvrdé fólie.

Obaly pro

Mlékárenské výrobky

Nabízíme vhodné obaly pro mléko, sýr, tvaroh, sušené mléko. V nabídce máme fólie a sáčky s potiskem i bez potisku – vysoce a středně bariérové fólie, laminované fólie, ploché bariérové i nebariérové sáčky, dále také teplem smrštitelné sáčky a tvrdé fólie. Mléko lze balit do sáčků bag-in-box, což je ekonomický a ekologický způsob balení tekutin.

Obaly pro

Ovoce a zeleninu

Vhodný obal je zde klíčový. Vyrábíme obaly jak pro balení čerstvé zeleniny a ovoce, tak pro balení mražených výrobků a chlazených polotovarů. Balení kvašené zeleniny nebo sterilizovaného ovoce a zeleniny vyžaduje specifické fólie určené pro tyto aplikace.

Nejčastěji používanými fóliemi pro balení ovoce a zeleniny jsou vysoce a středně bariérové fólie, laminované fólie, varné fólie, ploché bariérové i nebariérové sáčky. Všechny toto obaly nabízíme v provedení s potiskem nebo bez potisku.

Obaly pro

pekárenské výrobky

V pekárenském odvětví nabízíme obaly pro chleba, jemné pečivo, trvanlivé pekárenské výrobky nebo balení mlýnských výrobků jako je např. krupice, vločky, kroupy atd. Pro tyto produkty jsou nejčastěji používány jednovrstvé fólie, ploché nebariérové sáčky, vícevrstvé bariérové fólie a stojací sáčky v provedení s potiskem nebo bez potisku.

obaly pro

doplňky stravy

Nabízíme vhodné obaly pro tyčinky, suché plody, sypané cereální směsi, müsli a instantní doplňky výživy. Pro tento sortiment jsou nejčastěji používány vícevrstvé nebariérové nebo bariérové fólie, ploché bariérové sáčky a stojací sáčky v provedení s potiskem nebo bez potisku. Často používanou variantou jsou metalizované fólie a sáčky, které lépe chrání výrobek před světlem a vlhkem.

Obaly na

sypké směsi

Máme v nabídce obaly pro trvanlivé potraviny jako jsou těstoviny, rýže a sypké směsi. Nejčastějším typem balení jsou vícevrstvé nebariérové nebo bariérové fólie, ploché bariérové sáčky a stojací sáčky v provedení s potiskem nebo bez potisku.

Obaly pro

aromatické potraviny

Balení koření, aromatických potravin, instantních polévek, omáček, balení bujonu, balení pudingů, zahušťovadel atd.
Obaly pro tento typ potravin musí splňovat, kromě ostatních požadavků, požadavky na účinnou bariéru proti úniku těkavých molekul aromatických silic. Pro tento účel jsou nejčastěji používány vícevrstvé bariérové fólie, ploché bariérové sáčky a stojací sáčky v provedení s potiskem nebo bez potisku.

Obraťte se na nás

Nabídneme Vám varianty řešení balení Vašeho produktu na míru!

ostatní

Vepak nabízí řešení balení mnoha dalších druhu potravin – dětská výživa, omáčky, kečup, majonéza, čaje, chipsy, hotová jídla a mnohé další…