O NÁS

Společnosti VEPAK, s.r.o. a INVOS, spol. s r.o. spojuje osoba majitele i shodný výrobní program, který tvoří výroba obalových materiálů, jejich vývoj a inovace.

Z hlediska zákazníků je spolupráce obou firem organizována tak, aby tvořila jeden celek (jednotný sortiment, cena, logistika, společné obchodní oddělení).

Naopak interně je každá z firem specializována. Specializace je předpokladem pro dosažení produktivity výroby na špičkových technologiích. Výsledkem spolupráce obou firem je integrovaný výrobní řetězec, jehož články tvoří výroba fólií, jejich následný potisk, laminace, řezání a výroba konfekce (sáčky, tašky).

Obě firmy jsou držitelkami certifikátu ISO 9001.

HISTORIE FIRMY VEPAK, s.r.o.

Firma VEPAK, s.r.o. byla založena v r. 1996. Předmětem činnosti byl prodej vakuových balicích strojů Turbovac a balicího materiálu.

V r. 2000 je pořizována první linka na výrobu vakuových sáčků a v tomto sortimentu je postupně dosaženo dominantní pozice na tuzemském trhu.

V r. 2008 proběhl přesun stávajících výrobních kapacit do areálu ve Frýdlantu nad Ostravicí.

V r. 2010 je pořizována další linka na výrobu stojacích sáčků.

V r. 2011 proběhla akvizice INVOS, spol. s r.o.

V r. 2012 proběhl přesun technologií na výrobu tašek a bezpečnostních sáčků z INVOSu do VEPAKu.

V r. 2015 proběhl nákup další linky na výrobu stojacích sáčků.

HISTORIE FIRMY INVOS, spol. s r.o.

Firma INVOS, spol. s r.o. byla založena v r. 1991. Zpočátku byla hlavním výrobním programem firmy výroba reklamních tašek a plastových výstražných pásek.

V roce 2001 vstupuje do firmy zahraniční partner, firma staví nový výrobní objekt a je pořizována 5-ti vrstvá koextruzní linka, 8-mi barevný flexotisk a řezací stroj. Pořízené vybavení umožňuje důslednou orientaci firmy na výrobu specialit.

V roce 2009 dochází k restrukturalizaci firmy, redefinici firemní strategie, cíleného zaměření na inovace, investice do intenzivní spolupráce s vysokými školami a výzkumnými ústavy.

V r. 2011 byla firma prodána strategickému partnerovi (VEPAK, s.r.o.) Obrat vzniklého uskupení firem INVOS – VEPAK činní cca více než 600 mil. Kč/rok.

V r. 2012 je pořizována nová tisková technologie (Flexo 8) a proběhla modernizace 5-ti vrstvé linky.

V r. 2014 je pořizována nová 9 -ti vrstvá linka, nová speciální tisková technologie (flexo 8 HD) a nová laminační linka.

V r. 2015 proběhla generální rekonstrukce jednovrstvé linky.

POSLAT DOTAZ

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Telefonické spojení do obchodní kanceláře:

+420 541 224 120
ZPĚT NA OBLASTI POUŽITÍ NA ZAČÁTEK TÉTO STRÁNKY